021-40664816 Info@amedseir.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
021-40664816 Info@amedseir.com

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

تور ایران مال

0
برای دریافت قیمت تماس بگیرید
برای دریافت قیمت تماس بگیرید
این تور هنوز در دسترس نیست .

اقدام به رزرو

افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

259

چرا رزو کنید؟

 • بدون هیچ زحمتی بهترین تضمین قیمت
 • پشتیبانی به مشتریان 24/7
 • تورها و فعالیت های گلچین شده
 • بیمه مسافرتی رایگان

سوالی دارید ؟

با ما تماس بگیرید. ما یک تیم متخصص هستیم و خوشحال میشویم با شما صحبت کنیم.
021-40664816

info@amedseir.com

4 ساعت
تهران
ایران مال
حداقل سن: پایه نهم الی پایه دوازدهم – دانشجویان – معلمان و اساتید
حداکثر نفرات: 40 نفر
جزییات تور

ایران‌مال یا بازار بزرگ ایران یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیاست که در غرب تهران ساخته شده است.

 این مجموعه با کاربری تجاری، تفریحی، فرهنگی و ورزشی افتتاح شده‌است. همچنین این مجموعه دارای ۲ هتل پنج ستاره است. ایران‌مال در نزدیکی دریاچه چیتگر در منطقه ۲۲ تهران واقع شده‌است. ساخت این پروژه با زیربنای ۱٬۷۱۰٬۰۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲۷ هکتار، سال ۱۳۹۰ آغاز گردید.

از امکانات این مجموعه:

باغ ایرانی:

مرکزی ترین فضای ایران مال تهران را باغی تشکیل می دهد که الگوی طراحی آن، باغ شازده ماهان بوده است. در این تفرجگاه، قدم زده یا کمی بنشینید. این جا رستوران های مختلف، نیمکت و صندلی گذاشته اند و می توانید بهترین غذاها و تنقلات را سفارش دهید. باغ دو ورودی شیشه ای دارد که به دریاچه و آب نمای ایران مال متصل می شود. مواد بکار رفته در سقف بگونه ای است که نور کافی به درختان داخل باغ برسد.

کتابخانه ایران مال:

وسعت کتابخانه ۳ هزار متر مکعب و تعداد کتاب های آن، ۶۷ هزار جلد کتاب میباشد.

برای مطالعه یا تماشا به اینجا بروید. طراحی فضای درون کتابخانه جندی شاپور با معماری فوق العاده و خاصی که دارد، حس بسیار جالبی را به مخاطب می دهد

باغ دیدار، نمادی از شهرهای مرکزی ایران:

معماری باغ های ایرانی با آبنماها و طراحی فضاهای سبزی که دارند، شناخته می شوند

سقف باغ ۱۴ متر ارتفاع دارد و با درختان پالم کالیفرنیایی تزیین شده است. وسعت باغ ۳ هزار متر مربع بوده و در کنار مغازه های تجاری است. در میانش هم کافی شاپی همراه فضای دلنشینی برای نشستن در نظر گرفته شده است.

بازار سنتی، تیمچه حاج علی اکبر در ایران مال:

بازار سنتی با مساحت حدود ۱۰ هزار مترمربع در غرب مجموعه ایران‌مال و در طبقه دوم تجاری واقع شده است و برخی زیرمجموعه‌های آن عبارتند از:

 • تالار آینه
 • شربت‌خانه
 • راسته بازار
 • حجره‌ها
 • چهارسو

مجموعه باغ رستوران ملل، تنوع غذایی در بازار بزرگ

تالار آیینه، نمونه ای از تالار مجلس شورای اسلامی:

یکی از شاخص‌ترین بخش‌های بازار سنتی، تالار آیینه است که با الگوبرداری از تالار آیینه مجلس شورای ملی (یکی از نفیس‌ترین نمونه‌های تاریخی موجود از این فضای نفیس) طراحی و اجرا شده است و از طریق یک ارسی پنج‌دری و ۲ درب طرفین ارسی به راسته اصلی راه می‌یابد.

این تالار که به میزبانی از میهمانان ویژه اختصاص می­‌یابد، براساس الگوی تاریخی آن، دیوارها و سقف­‌ها تماماً با آیینه‌کاری با نقش گره­‌های مرسوم در این تکنیک کار شده است. نوع و مقیاس تزئینات در این تالار ظرافت بالایی دارد و بیش از ۳۸  میلیون قطعه آیینه در خود جای داده است. ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺑﻴﺶ از ۲۰۰ ﻣﺘﺮﻣﺮﺑﻊ آیینهﻛﺎري در ﮔﺎﻟﺮیﻫﺎ اﻧﺠﺎم ﺷﺪه اﺳﺖ.فرش نفیسی که توسط هنرمندان نیشابوری بافته شده است، به مساحت ۱۲۶ مترمربع، گلستانی از تار و پود و هنر و ذوق و سلیقه و ذهن خلاق ایرانی است که زیبایی‌های آن در میلیون‌ها قطعه آیینه منعکس و تکرار می‌شود.

تجهیزات ورزشی کامل در ایران مال

فضاهای بازی برای کودکان در بازار بزرگ ایران

پردیس سینمایی ایران مال تهران:

پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران یکی از مدرن ترین و با کیفیت ترین های تهران و البته ایران بشمار می رود. داخل آن ۱۲ سالن احداث شده که بیش از ۱۸۰۰ نفر ظرفیت دارند. ۹ سالن پردیس سینمایی عمومی و ۳ سالن آن VIP هستند و مهمانانش می توانند خودشان فیلم مورد نظر را انتخاب کنند. تجهیزات بکار رفته داخل سالن ها بسیار باکیفیت است و علاوه بر صدا، تصویر عالی صندلی های راحت و تهویه هوای مطبوعی هم دارند.

کافه سینما با مساحت ۸۵۰ متر در شرق بازار قرار گرفته که برای دیدارهای سینمایی و علاقه مندان به دنیای فیلم احداث شده و دو کافی شاپ در بخش شمالی و جنوبی دارد.

پارکینگ بازار بزرگ ایران:

۲۰ هزار پارکینگ رایگان برای گردشگران، بازدید کنندگان و گروه های توریستی در اینجا ساخته شده است.

نمایشگاه آثار هنری:

نمایشگاه آثار هنری بازار بزرگ ایران، مکانی برای ارج نهادن به هنر ایرانی و حمایت از هنر و هنرمندان است که در جوار هتل بین‌المللی ایران‌مال با رویکرد ایجاد توازن، تعادل و تسلط بر مثلث فرهنگ ایرانی، اسلامی و فرهنگ روز ساخته شده است. سالن نمایش اختصاصی به همراه تجهیزات نمایشی، نورپردازی و امنیتی پیشرفته از ویژگی‌های این نمایشگاه است.

این مجموعه با مساحتی حدود ۸ هزار مترمربع، فضای بسیار فاخری را برای عرضه هنر ناب ایرانی به گردشگران داخلی و خارجی فراهم آورده و تمامی موارد موردنیاز یک گالری مدرن و کارآمد امروزی اعم از ورودی‌ها، فضاهای نمایشی، کارگاه‌های آموزشی، محل بسته‌بندی و ارسال اجناس هنری، محل برگزاری حراج، محل استراحت مراجعان و کارکنان و … را در دل خود جای داده است.

این نمایشگاه برای شناسایی استعدادهای کمتر شناخته شده، اعتلای سطح فرهنگ هنری جامعه ایران، جلوگیری از خروج آثار فاخر هنر ایرانی، ایجاد قطب هنری در سطح منطقه و ارزآوری هنری برای کشور تأسیس شده است.

 

 

 

محل خروج و بازگشت

تهران

مدت زمان تور

4 ساعت 

شامل هزینه های :

 • وسیله حرکتی توریستی
 • راهنمای تور
 • بیمه

هزینه هایی که شامل می شود

 • هر گونه هزینه شخصی
برنامه تور

روز 1بازدید از :

تیمچه حاج علی اکبر – باغ دیدار – باغ ماهان – کتابخانه جندی شاپور و فروشگاهها

نقشه گوگل

گالری تصاویر